Taşlı

Göz Kamaştır

Sadece gelinlik ayakkabısı olmaktan ziyade, taşlı modeller, şık bir görünüme sahip olmak, özel bir etkinlikte giymek, bir parti daveti ya da romantik bir akşam yemeği için dışarı çıktığınızda da kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yüksek ve ya alçak topuklu mücevherli ayakkabılar, sandaletler ya da platform topuklu gelin ayakkabıları üzerinde inanılmaz işler çıkarabilen ekibimizin sizin için en rahat modelleri üretmeye devam etmektedir.

Zarif Tasarımlar & Yüksek Topuklar

Bir çok mücevherli ayakkabı, gelinlere özel düğün ayakkabılarıdır ve seçenekler arasında kendine has ve kaydadeğer bir öneme sahiptirler. Dünyanın her yerinde talep edilen taşlı gelin ayakkabıları, işçilik, zerafet, sadelik ve titizliğin masum birlikteliğini temsil ederler.

Büyüleyici Görünmek Her Kadının Hakkıdır

Her ortamda dikkatleri bir bakışta hayranlıkla üzerine çekmek isteyen tüm zarif kadınların dolabında mutlaka bir kaç çift mücevherli ayakkabı olmalıdır. Özünde, taş süslemeli ayakkabılar, bir nevi göz kamaştırıcı güzellik, dişilik özgüveni ve cazibe hissi verir.

Yapım & Seçenekler

Altın ya da gümüş renklerinde seçenekleri bulunabilen bu ürünler, kısa ya da yüksek topuk sandaletler de dahil farklı kalitede malzemelerden yapılır. Hakiki deri, süet ya da saten olabilir ve heykel ya da yumurta topuklu veya Swarovski elementleri ile süslenmiş farklı standart ve yüksek kalitede malzemeler ile de üretilebilir.

Sadece el yapımı ve yüksek kaliteli ürünleri, seçtiğiniz gelinliği tamamlamak için istiyorsanız sizlere farklı çizgilere sahip örnekler gönderebilir ve bu aşamayı hızlandırabiliriz.

Geleneksel desenlerden tarzınızı yansıtabileceğiniz spor model seçeneklere kadar farklı tasarımların bir çok farklı renk seçeneği olmakla beraber, bize yeterli süreyi verdiğinizde hayalinizdeki ürünü yaratmaya da hazırız.