İnci

Yaratıcılığını Konuştur

Düğün telaşesini bir kenara bırakıp sıra ayakkabı seçimine geldiyse, iyi düşünüp doğru kararlar vermek gerekiyor. Birbirinden güzel inci gelin ayakkabısı modelleri ile zaman kazanabilir ve düğününüzde göz kamaştıran incilerle süslenmiş, özel tasarım ayakkabınızla her gelinlik modelini kolaylıkla kombinleyebilir ve modası hiç geçmeyen inci zarafetinin tadını çıkarabilirsiniz.

İnci Gelin Ayakkabısı Her Geline Yakışır

Bu modeli seçip seçmemekte kararsız mı kaldınız? İnci gelin ayakkabısı, gelinliğiniz, takılarınız, saçınızdaki tokalar ve hatta düğün pastanızla bile uyum sağlayabilir. Modası hiçbir zaman sönmez ve evlendikten sonra bile önemli günler ve katılacağınız düğünler için bile saklayabilirsiniz.

Hangi Modeli Seçmeliyim?

  • Eğer normalde de topuklu giyen biriyseniz, düğünüzde de aynı şeyi yapmaya devam edin. Sizin için ideal olan modeli seçin ve keyfinize bakın. Kaliteli malzeme ile yapılmış bir ayakkabı ayağınızı asla acıtmaz.
  • Eğer topuklular sizin için ideal değilse, orta topuk ya da topuksuz modellere de bakabilirsiniz. Fındık topuklu gelin ayakkabısı sizin için daha doğru bir seçim olabilir.
  • Düğün temanız ayakkabılarızı da belirler. Eğer kumsalda bir düğün planlıyorsanız, kesinlikle inci süslemeli sandalet modellere de bakmalısınız.
  • Yedek ayakkabı almayı unutmayın. Bütün gün dış çekim, stüdyo, provalar, kuaför vs. derken düğün saatline beş kala bir yorgunluk çöker ve sonra ilk danslarla tekrar enerjiyi yakalarsınız. Oyun havaları ve daha hareketli danslar için yanınıza aldığınız düz ayakkabınızı giyin ve tadını çıkarın.
  • Gelinliğiniz ile aynı renk olmak zorunda değil. Farklı renkler deneyebilir, kişiliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Tatlı bir mavi ya da bej tonundaki renkler de gayet şık duracaktır.
  • İnci gelin ayakkabısı modelleri, küçük ya da büyük numara ayakkabı sahipleri için de özel olarak tasarlayabiliriz.