Converse

Gecenin Yıldızı

İster dans pistinin tozunu attırmak için, isterseniz rahat bir kıyafetin altına yeni bir çift converse gelin ayakkabısı ile balayına çıkın, spor ayakkabılar her ikisi için de harika bir seçim olacaktır. Tamamı özel tasarım olan normal topuk, yüksek topuk, dolgu topuk, düz beyaz ya da süslemeli spor gelin ayakkabısı modellerimiz ile ister kendiniz, isterseniz en yakın arkadaşlarınız ve nedimeleriniz için sipariş verebilirsiniz. Bizim için önemli olan, sadece isimlerinizin olduğu bir tasarım mı yoksa dantel desenli ya da taşlı bir gelin ayakkabısı mı tercih edeceğiniz… Modellerimiz arasında olmayan (ki bu çok nadirdir) hayalinizde farklı bir çizim varsa bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki çizgileri tabi ki hayata geçirebiliriz.

Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri

Her modelde olduğu gibi, bu modelde de trendi yakından takip eden firmamız, sizlere en sevimli ve kuralları zorlayan bir koleksiyona sahip. Aralarında stilistlerin olduğu bir çok ünlü ismin adından çokça söz ettirdiği bu yeni moda, hala kendini geliştirme ve hayran bırakan tasarımlarla her sezon yine satışlarını yükseltmektedir.

Özel tasarım converse modeller yeni bir konsept olmasa da, müşterilerine ayrıcalıklı seçimler sunabilen firma sayısı çok az. Klasik her yerde bulunabilecek ürünlerin yanı sıra, özenle seçilmiş, %100 memnuniyete sahip ürünleri de sizler için koleksiyonumuzda bulunduruyoruz.

Sneakers Gelin Ayakkabısı

Kurdele ya da bağcık renklerini takı, gelin buketi ya da aksesuar renklerinize kombin olarak seçebilir, ayakkabınızda istediğiniz desen ve özellikleri bizimle paylaşarak tamamen kendinize özgü bir model yaratabilirsiniz.

Yapım Aşaması ve Süsleme

Eğer rahatına düşkün bir gelinseniz, ya da ortopedik bir alternatif arıyorsanız; converse modeller kesinlikle sizin için ideal bir seçim olabilir. Fotoğraflar ve düğünün ilk 1 saati için topuklu bir model tamam ama sizi bütün gece ayakta tutabilecek bir spor ayakkabı kesinlikle hayat kurtarır. Tabi ki düz beyaz bir renk seçmeniz gerekmiyor. Gelinliğiniz ve temayla uygun, ekstra havalı elementleri, küçük kristal taş süslemeleri olan ve hatta isimlerinizin yazdığı bağcıklı bir model de seçebilirsiniz. Seçenekler saymakla bitmez… Siz en iyisi gelin, aşağıdaki örneklere bakarak kendi stilinizi en iyi hangisi yansıtabilir, onu bir düşünün…