Fiyonklu

Geleneksel Stiller

Özellikle son dönemlerde pembe ve mor renkli fiyonklu gelin ayakkabısının tercih edildiği görmemize rağmen, beyaz renk klasik kurdele modellerin de çokça satın alındığını görmekteyiz.

Gelin Ayakkabısı İçin Neden Fiyonklu Modelleri Tercih Etmeliyim?

  • Şık Görünüm
  • Kolay Kullanım
  • Daha Dengeli/Güvenli
  • Rahat Topuk Tasarımı

Fiyonk modeller genelde kalın topuklu ürünlerde daha çok rastlanmakta olup, babetler için bile kullanıldığını görebilirsiniz. Çoğunlukla deri malzeme hakim olmakla beraber, kış aylarında süet yapım modeller de tercih edilebilir.

Hangi Modeli Seçmeliyim?

Gelinlik ayakkabınız için beyaz ve sade bir seçim yapmanız, tamamiyle sade olması gerektiği anlamına gelmez! Ayakkabı tasarımcıları, bu sade modelleri alıp ince detaylar ekleyerek düğün albümünüzü muhteşem hale getirebilir.

Geleneksel tasarımlardan kemerli sandalet ve orkestra modellere kadar zengin bir seçeneğe sahip Hedo Ayakkabı, sizler için bu modelde de onlarca farklı seçeneği koleksiyonunda tutuyor ve sizlerin hizmetine sunuyor. Son dönemlerde trend olan “yedek gelinlik” ile birlikte, bir çok gelin düğün merasimi esnasında daha resmi bir gelinlik ayakkabısı giyerken, ilerleyen saatlerde daha düz ve rahat bir modele geçiş yapıyor.

Seçiminiz ne olursa olsun, aşağıdaki modellerden herhangi biri çok rahat ve %100 güvende olacağınızın garantisini verebiliriz.

Son olarak, yine sadece özel tasarım fiyonklu bir gelin ayakkabısı isterseniz; mutlaka isimli yada karikatürlü gelinlik ayakkabılarını da incelemeyi unutmayın.