İsimli

Özel Tasarım

Sadece size özel ve her biri sipariş üzerine yapılan isimli gelin ayakkabıları en çok satın alınan ürünler arasında… Fiyatları sipariş verilen ürüne göre değişen bu modellerde de 32-43 arası farklı numaralar tasarlayabiliyoruz.

İsim ve Başharfleriniz Yazdığı Klasik Model Gelin Ayakkabısı

En çok talep edilen bu modelimizi senelerdir kaç geline kargoladık, inanın biz de bilmiyoruz. Sadece gelinlere değil, gelinin nedimeleri ve en yakın arkadaşları benzer siparişler verebiliyor. İsimli gelin ayakkabıları için sticker yelpazemiz geniş, siz hayal edin, biz yapalım. Ya da en çok sevilen modellerimize bir göz atın ve favorinizi seçin. Nadir de olsa fiyonklu gelin ayakkabısı için tercih de ediliyor.

Espirili & Karikatür Resimli Gelin Ayakkabısı

Nadir de olsa bu modeller için de talep alıyoruz. Gelin ve damadın karikatürleri, sevdikleri bir resim, çiçekli desenler ya da üzerinde kendilerini anlatan espirili bir tasarım da tercih edilen modeller arasında. Bu modellerimiz için sipariş tarihi ve yoğunluk çok önemli. O nedenle beğendiğiniz örnek bir model ya da istediğiniz karikatürlü resim ya da esprili çizimleri de sipariş vermek için iletişime geçtiğinizde bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Neler Yaptırabilirsiniz?

  • İsimleriniz baş harfleri
  • Düğün Tarihiniz
  • Gelin & Damat Karikatürü
  • Minik Kalpler
  • Nazar Boncukları
  • Darısı Başına Listesi

ve daha fazlası…

Darısı Başına Listesi İçin Hangi Kalem Kullanılmalı?

Yüzyıllardır süre gelen sadece ülkemizde değil, yabancıların da devam ettirdiği bu gelenek, gelinin evlenmek isteyen yakın arkadaşlarının isimlerini yazdırmak istemesiyle adet yerini bulur. Batıl inanç mıdır, nereden gelir ya da caiz midir gibi sorulara dalmadan; daha önceleri kurşun ya da tükenmez kalem kullanılırken, son zamanlarda daha çabuk silinmesi için göz kalemi ve buna benzer kalemlerin kullanıldığını görüyoruz. Siz yine de işinizi sağlama alın ve kuaför aralarında, gelinlik ayakkabınızın en çok aşınabilecek noktalarını tespit etmeye çalışın.