Platform Topuk

Rahatına Düşkün

Kapalı mekanlar için de ideal olan platform gelin ayakkabıları, platform üzerinden topuk seviyesine yaklaştırarak, kemerinizdeki ve ayak bileğinizdeki zorlamayı hafifletir.

Platform Topuklar Neden Tercih Edilmeli

Çoğunlukla düğün merasimi planlanırken yaz ayları düşünülürdü. Fakat artık her mevsim düğünlerin olabildiğini görüyoruz ve düğüne hazır olmanın en temel ilkelerinden biri olan ayakkabı seçiminin öneminden bahsetmemize gerek yok diye düşünüyoruz. Yüksek topuklu ya da standart topuklu platform bir gelin ayakkabısı işte tam da bu nedenle her mevsim tercih edebileceğiniz bir model olup, zemin ne kadar sert olursa olsun, daha kalın tabanı ile ayağınız ile zemin arasında daha fazla dolgu sağlar. Bu ayakkabı ve saatlerce süren düğün merasimi arasında sizin 1-0 önde olacağınız anlamına gelir.

Hangi Modeli Tercih Etmeliyim

Bazen gelinlik seçimi ile o kadar meşgul olunur ki, sıra ayakkabı seçimine geldiğinde daha basit bir aksesuar gibi düşünüldüğünden bazen son dakikaya kadar bekletilir. Oysa ki, özellikle yüksek topuklu bir model hayal ediliyorsa, bazı gelinler o topukların üzerinde yükselebilmek ve hakkını verebilmek adına 6-7 ay her gün prova yaparlar ve düğün günü gelip çattığında artık zafer onlarındır! Neyse ki, imdadınıza yetişecek alternatifler her geçen gün geliştirilmekte ve birbirini aratmayan güzellikte eşsiz ürünler vitrinde yerini almaktadır. Yüksek topuk modellere cesaret edemiyor, daha önce hiç denememiş ya da buna ayıracak boş zamanınız yoksa, platform topuklu gelin ayakkabıları aradaki bütün açığı kapatabilecek niteliklere sahiptir. Geniş bir renk paletine sahip bu modellerde, topuk uzunluğunu da dilediğiniz ölçülerde sipariş edebilir, küçük ya da büyük numara seçenekleri ile ayağınıza çok rahat bir şekilde oturup sizi gece boyunca rahat ettirecek bir çok seçenek mevcuttur.

Topuk yüksekliğine karar verdiniz ve bir stiletto kadar daha keskin hatlara sahip olmayan, aynı zamanda babet rahatlığında bir konfor içeren platformlarınızı seçtiniz, lakin daha farklı süslemeleri de olsun istiyorsanız, endişelenmeyin: hepsi mümkün ve koleksiyonumuzda mevcut…