Stiletto

Tarzını Konuştur

Stiletto gelin ayakkabısı dediğimizde, o ince uzun ve eşsiz tasarımlardan bahsediyoruz. Her ne kadar 11 cm. topuklar daha zor görünse de orta topuklu ve daha rahat modeller de mevcut.

Neden Bu Modeli Tercih Etmeliyim?

Stiletto bir gelinin amblemidir. 7-8 cm. topuklu opsiyonları da mevcut olan bu model, gün geçtikte evrimini sürdürmekte ve her sezon yeni renk ve model seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Sitiletto giyen kadın cesurdur ve çekiciliği ile damadın kalbini bir kez daha 12′ den vurur.

Normal topuklu modellere göre bir bütün halinde yükselen bu ayakkabı, kıyafetinizin güzelliğini tamamlayacak ve eğer taktikleri doğru uygulayabilirseniz, bu üzerinde en zor durulan modelin de kolaylıkla üstesinden gelmiş olursunuz.

Her ne kadar “pahalı olan iyidir” mitolojisi rafa kaldırılmış olsa da, siz yine de bu zor deneyim için kaliteli bir ürün seçin ve kendinize güvenin.

Stiletto Giyerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Düğün gününe bir hafta kala, her gün 30 dakikalık provalar yapın, işiniz çok kolaylaşacak.
  • Size uygun puntoyu seçin. Orta topuklara alışkın biriyseniz, o kanaldan devam edin ya da biraz üstüne çıkın. Çıtayı birden yükseltmeyin ya da yine bol prova yapın.
  • Acil durum babetlerinizi yanınızdan ayırmayın.
  • Sezon dışı bir tarihte evleniyorsanız, kış gelinlik ayakkabısı için hala kadife ve süet modelleri tercih edebilirsiniz.

Daha Sonra da Giyebileceğiniz Bir Model Beğenin

Düğünden sonra da giyebileceğiniz bir model seçebilirsiniz. Sonuçta stilettolar her daim candır, değil mi?