Dolgu Topuk

Modeller ve Renkler

Rüya gelinliklere daima bir çift rüya düğün ayakkabısı eşlik etmelidir ve dolgu topuklu gelinlik ayakkabısı, kabul edin ki gelinler tarafından önerilen en iyi seçeneklerden birisidir. İster nihai konfor diyelim, ister şık bir görünüm; dolgu topuklar sizi koşuşturmacanın başladığı anlardan gecenin sonuna kadar taşıyabilir. İster bir kır düğünü, isterseniz de bir salon düğününde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ayakkabı seçeneği, ağırlığı ortak bir noktada toplayarak dengenizi korumayı sağlar ve gün geçtikçe farklı modeller ile piyasadaki yerini genişletmektedir.

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı İpuçları

  1. Doğru seçeneği bulduğunuzdan emin olun. Düğün mekanı ve teması ile uyumu önemli. Daha farklı modellerimizi de inceleyin ve satıcınızdan yardım alın.
  2. Prova yapmayı unutmayın. Bütün aile, kuzenler, iş arkadaşları, akrabalar vs. liste uzar gider. Hepsiyle fotoğraf çektirip 3 saat ayakta kaldığınızda “keşke aylar öncesinden prova yapsaydım” demeyin ve aylarca hayalini kurduğunuz bu dolgu topuk gelinlik ayakkabılarınızı temiz tutmaya çalışın ki içiniz rahat etsin.
  3. Süsleyin! Broş ve klipler kullanarak süsleme yapın, eğleneceksiniz. Süslemenin yanı sıra rahatınız ön planda olsun. Parmak uçlarından topuğa kadar rahat edebileceğiniz, sizi tüm gün ayakta tutabilecek aksesuarları eklediğinizden emin olun.
  4. Yedek bir çift ayakkabı bulundurun. Kırık bir topuk ve ayaklarına kara sular inmiş bir gelinin gecesinin mahvolması yaklaşık 3.5 saniye sürecektir. Size uygun gelinlik babet seçeneklerimize de göz atın.
  5. Bir pedikür yaptırmayı düşünün. Biraz kendinizi şımartın, stresinizi atın. Tolgu topuk gelin ayakkabısının verdiği rahatlığın yanında, sadece ekstra rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Modeller ve Renkler

Beyaz, fildişi, yavruağzı, şampanya, mavi, mor, gümüş, gri ve altın renkleri şimdilik en çok tercih edilenler arasında. Spor, converse, dantelli ve isimli modeller dolgu topuk gelin ayakkabısı seçeneklerinden sadece bazıları. Bir sahil düğünü düşünüyorsanız, özel yapım bir çift sandalete de sahip olabilrsiniz. Özel bir numaraya sahipseniz, 15 cm vb. gibi tasarım ve ince işçilik gerektiren bir ayakkabıyı son dakikaya bırakmayınız.