Dantelli

Sade ve Şık

Daha romantik ve ebedi bir ayakkabı modeline ne dersiniz? Dantelli gelin ayakkabıları ile tanışın. Dolgu topuk, platform, yüksek topuk ya da babet/sandalet modelleri de üretilen bu harika kumaş, düğün günü için mükemmel bir seçim olacaktır.

Dantelli Ayakkabı için Hangi Gelinlik Modeli Seçilmeli

Bir çok gelin ayakkabılarının gelinlikle uyumlu olup olmaması gerektiği konusunda kararsız kalır. Bunun 2 türlü cevabı var:

  1. Eğer uyumlu olacaksa tamamen uyumlu olmalı
  2. Olmayacaksa zıt kombinleri kullanmaktan kaçınmamalı

Eğer gelinliğinizle “neredeyse uyumlu” ama çok da içinize sinmeyen bir tercih yaparsanız, çıplak gözle pek görülmese bile fotoğraflarda ve daha aydınlık bir ortamda çok net seçilebilir hale gelecektir. Sanki uydurmak istemiş ama aradığını bulamamış ama aceleye getirmiş gibi görünmemek adına sizlere bazı tavsiyeler verelim:

  • Eğer şanslıysanız, gelinliğinizle mükemmel bir uyum yakalayan gelinlik ayakkabınızı da bulacaksınız demektir. Bu şans, seçimlerinizi yaparken mevcut güpürlü modelleri de düşündüğünüzde çok daha yüksek olacaktır.
  • İmkanınız varsa, gelinliğinizi tasarlayan yerden ayakkabınızı da alarak bu uyumu garantilemek. Lakin bu size pahalıya malolabilir!
  • Eksta kumaş alıp farklı ayakkabı modellerini yerinde deneyebilir ve hangisi daha uyumlu olabilir diye düşünmekten kurtulabilirsiniz.
  • El yapımı, özel işçilik ile üretilen ayakkabıları sizin için hazır bulunduran profesyonel bir firma ila çalışabilir ve işi ehline bırakıp size sadece keyif aşaması kaldığında emin adımlarla sahneye çıkabilirsiniz.

Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dolgu topuk, kısa topuk ya da platform modellerin daha çok rağbet gördüğünü söylememiz mümkün. Lakin birbirinden güzel ve onlarca seçenek arasından da harikalar yaratabilecek bir ürün bulabilirsiniz. İster boyanmış isterseniz daha sade; beyaz ya da fildişi bir renk seçerek gelinlik ve aksesuarlarınızla kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.