Yüksek Topuk

Uygun ve Elegan

Eşinizle yaptığınız ilk dansınız, mutluluk ve masumiyet ile karakterize bir an olmalıdır. Ancak, yüksek topuklu bir gelin ayakkabısı seçtiyseniz, dans pistine çıkmadan önce bunları mutlaka okuyunuz.

Neden Yüksek Topuklu Gelin Ayakkabısı?

İlk dans için piste doğru yürürken eşsiz pozlar vermeyi hangi gelin istemez ki? Hayatınızın en önemli anlarından biri olan düğün için uygun giyim, ayakkabılardan başlar ve saçınızın en ince detaylarına kadar devam eder. İster taşlı modellerimiz olsun, ister kurdeleli ya da converse topuklu modellerimiz, mükemmelliğinizi ön plana çıkaracak birbirinden farklı ürünlerle Hedo Gelin Ayakkabısı olarak yine farkımızı ortaya koyuyoruz.

Gelin Ayakkabısı İçin İdeal Topuk Yüksekliği Ne Olmalı?

Kabul edelim. Bir gelinin şovunu yapacağı gelin damadın ilk sahneye davet edildiği andır ve her gelin bu yürüyüşte tüm zerafetiyle yürümek ister. Çekiciliği bilimsel olarak kanıtlanmış bu ayakkabıları giydikten sonra, tamamsınız demektir. Bütün gözler üzerinizdeyken can alıcı bir topuklu ayakkabı bu anı daha da kusursuz kılacaktır. Lakin topuk yüksekliği ne olmalıdır? Damadın boyuna uygun topuklu gelin ayakkabısı nasıl seçilir? 15 cm. ve üzerinde seçenekleri bulunan bu model için size bir kaç öneride bulunalım.

Daha Kısa Bir Topuk Seçin

Damada tepeden bakmanızı sağlayacak Christian Louboutin topuklar tek seçeneğiniz değil. Sandalet tipi ya da converse topuklularla da gayet şık görünebilir ve saatlerce dans pistinin tozunu attırabilirsiniz.

Sizin İçin Doğru Olan Numarayı Bulun

Özel numara yüksek topuklu gelin ayakkabısı için bizimle iletişime geçin ve ayağınıza tam oturacak ölçülerde bir ürünle daha rahat edebileceğinizi unutmayın. Stres, yorgunluk vs. gibi etkenler ayaklarınızı şişirebilir. Sık sık ölçü aldırın ve farklı sayıları değerlendirip bize tam ölçüyü verin ve keyfinize bakın.

Çok Ucuz Seçeneklerden Kaçının

Bilmediğiniz ya da emin olmadığınız ürünlerden kaçının. Ekonomi yapayım derken konforunuzdan ve mutluluğunuzdan ödün vermeyin. Unutmayın, bu sizin en özel gününüz!

Bol Prova Yapın

Son güne bırakmayın. Erkenden sipariş edin ve deneyin. Bol bol prova yaparak ayağınızı alıştırın. Düğün günü çok rahat edeceksiniz.

Birbirinden Güzel Modeller

Yüksek topuklu gelin ayakkabısı düşünenler için; converse, taşlı, kurdeleli, ucu kapalı ya da açık, dantelli, güllü, duvaklı, tüllü ve daha bir çok model Hedo Gelin Ayakkabısı’ nda sizleri bekliyor.