Fındık Topuk

Rahat Modeller

Bir gelinin düğün zamanı yapacağı en önemli alışverişlerden biri de gelinlik ayakkabısı olacaktır. Ayakkabılar, düğün boyunca gelinin nasıl bir performans sergileyeceğini ve ne kadar zarif yürüyebileceğini belirler. Ayakta duracak, yürüyeacek ve dans edecek… Merdivenler inilip çıkalacak, arabalara binip inilecek, köprüler, engeller geçilecek, düzgün olmayan zeminlerde dengeyi koruyarak yürünecek, halı zemin ile pist zemini arasında mekik dokunacak… Ve bütün bunları günlük bir ayakkabı ile değil, gelinlik ve gelin ayakkabıları ile yapacaksınız… Peki fındık topuklu modeller sizin ideal gelinlik ayakkabınız mıdır?

Eğer inci model bir gelin ayakkabısı satın alırken gelinliğin boyunu düşünmediyseniz, babetleri giydiğinizde gelinliğinizin boyunun biraz da olsa kısalacağını ve yere daha çok temas edeceğini de unutmamanız gerekiyor. Bu durumda sizce tek bir ayakkabı seçmek mi daha mantıklı, yoksa babetleri de yanınızda bulundurmak mı?

Tek Bir Gelin Ayakkabısı Modeli Seçerdim Diyenler:

Fındık topuk gelin ayakkabısı tam size göre! Bütün gecenin yükünü rahatlıkla taşıyabilecek, dengenizi hep koruyacak ve saatlerce dans ettikten sonra ortopedik yapısı itibariyle ayaklarınıza kara sular indirmeyecek bir başka model…